Tagy: facebook reklamy

Silhouettes of Business People and Social Media Concept

Jak vidí sociální sítě marketingové osobnosti

O marketingu na Facebooku nejen rádi píšeme, ale také si o něm rádi povídáme. Obzvlášť s odborníky na slovo vzatými. Proto jsme nedávno vyzpovídali 3 velké osobnosti, které nám prozradily svůj pohled na věc. A abychom té trojce dali více symboliky, každému z nich jsme položili 3 otázky, každý rozhovor trval 3 minuty a každý profík byl z jiné evropské země.

shutterstock_329911091

Skóre relevantnosti a jeho vliv na výkon kampaně

Jaký vliv má skóre relevantnosti reklam na výkon celé kampaně? V následujícím článku vám ukážeme, jak se počítá, poradíme, jak ho zvýšit, a představíme vám jeho vliv i na několika konkrétních příkladech.

Zdroj: blog.apps-builder.com

Jak a proč promovat mobilní aplikace

Stále větší množství nákupů se uskutečňuje přes mobil. Vlastní aplikace se tak pomalu stává pro většinu podniků nutností. K promování mobilních aplikací je Facebook díky propracovanému cílení jedním z nejlepších nástrojů.

Zdroj: Shutterstock

Do reklam přibyl přesah okruhů uživatelů

Možnosti vytváření cílových publik pro facebookové reklamy se opět o něco rozšířily. Facebook totiž do Ads Manageru a Power Editoru přidal nový užitečný nástroj Audience Overlap, který umí zjistit přesah okruhů uživatelů.