Tagy: live video

934220_750x420

Propojení Facebooku s televizním obsahem bude brzy klíčové

Facebook dlouhodobě směřuje k propojení s televizním obsahem. A má k tomu dobrý důvod. Více než 88 % internetových uživatelů totiž surfuje po internetu a simultánně s tím sleduje televizi. Millenials zase fandí internetovému vysílání, které nabízí zajímavé možnosti pro social media marketing.

dd

Praktické příklady použití Facebook Live

Facebook Live už není jen tak nějaká legrace. Od explodujících melounů až po mamky v masce Chewbaccy nám Facebook ukazuje, že to s živým streamováním myslí opravdu vážně. A firmy a fanoušci také. Ukážeme vám několik příkladů, jak to s live videem můžete rozjet vy sami.

cover-facebook-insights-656x300

Facebook optimalizuje metriky

Poptávka po stále propracovanějších metrikách, které přesně řeknou, jak si firma na Facebooku vede, stoupá. Facebook proto v poslední době připravil několik aktualizací, které analytiky ještě o něco více zdokonalí.

safe_image

Facebook vylepšuje možnosti sdílení obsahu

Facebook nedávno rozšířil možnosti sdílení obsahu, čímž vyšel vstříc nejen běžným uživatelům, ale i marketérům. Sdílení je totiž vůbec nejhodnotnější interakcí provedenou uživatelem a zároveň nejjednodušším způsobem, jak mezi své přátele a fanoušky šířit to, co vás zajímá.