Case studies na Newsfeed.cz

Oslavte své úspěchy

Oslavte své úspěchy (foto: Magalie L’Abbé)

Jednou z hlavních motivací při vzniku Newsfeed.cz byla snaha ukázat na pozitivní stránku využívání sociálních sítí pro byznys. Psát články o tom, jak se to dělat nemá, může být zábavné a jistě to má i svoji edukativní hodnotu. Ale myslíme si, že stejně podstatné, ne-li důležitější, je prezentovat povedené kampaně, vynikající výsledky, dobře odvedenou práci agentur i klientů.

Zároveň věříme, že naše publikum nejsou žádní zelenáči – takže vám nechceme věšet bulíky na nos a ohromovat zavádějícími čísly. Tomu rozhodně pomáhá i fakt, že na celém projektu spolupracujeme přímo i se zástupci Facebooku. Můžete se tedy spolehnout, že case studies, které zde budeme prezentovat, skutečně dosáhly toho, co tvrdí.

Peterovi s tím budeme pomáhat my, zástupci ROI Hunter (Facebook Marketing Partner). Rádi bychom pomohli celému ekosystému sociálních sítí a sdílení zkušeností úspěšných k tomu podle nás patří. A když se bude dařit, bude to znamenat i šanci prezentovat české (a slovenské) úspěchy mezinárodně! Svou case study můžete na Newsfeed.cz publikovat i vy. Pokud si myslíte, že se vám povedlo udělat něco opravdu skvělého, dejte o svém úspěchu vědět i ostatním. Napište nám na redakce@newsfeed.cz – jsme si jistí, že to je prostě win-win :)

Když nebudeš sdílet, Bůh zabije koťátko!
Adam Zbiejczuk on twitterAdam Zbiejczuk on linkedinAdam Zbiejczuk on instagramAdam Zbiejczuk on facebookAdam Zbiejczuk on email2
Adam Zbiejczuk
Spolumajitel Influencer.cz, brand ambassador ROIHunter.com - dělník internetu, organizátor setkání BabelCamp a BabelTalk.

Komentáře

Co by vás mohlo dále zajímat...