Facebook přidává do nastavení novou kartu Historie správy stránky

14. 1. 2020Novinky z Facebooku

Pokud má k vaší facebookové stránce přístup více uživatelů, budete moci nově kontrolovat, jaké kroky učinili v oblasti správy a nastavení. Facebook chce poskytnout všem administrátorům lepší přehled o akcích, které provádějí ostatní jménem stránky.

Doposud jste jako správci mohli vidět, kdo publikoval konkrétní obsah na stránce. Nová funkce ale poskytne přehled o více akcích ostatních správců. Pokud si chcete novinku prohlédnout a vyzkoušet, přejděte do Nastavení vaší facebookové stránky, kde je předposlední položkou v levém sloupci Historie správy stránky.

Na výběr budete mít ze tří filtrů:

  • Všechny akce, Informace o stránce, Role u stránky, Skupina – Můžete listovat v seznamu, který zobrazí změny u rolí stránky, v nastavení stránky, ve vlastnictví Business Manageru nebo přístupech do něj, reakce na žádosti o přístup ke stránce nebo úpravy skupiny.
  • Všichni – Pod touto volbou se vám zobrazí všichni uživatelé, kteří mají přidělenou nějakou roli u stránky. Podle jednotlivých osob si můžete vyfiltrovat provedené akce.
  • Nejnovější a nejstarší – Tento filtr vám pomůže zobrazovat výsledky podle stáří akce.

K funkci historie mají přístup jen ti uživatelé, kteří stránku spravují.

Pokud nemáte novou funkci ještě k dispozici, nezoufejte, Facebook ji teprve začal postupně spouštět. Ale pozor! V historii se nebudou zobrazovat změny, které jste na stránce provedli před 1. listopadem 2019.

Svět technologií a online marketingu je pro mě velkou vášní. V minulosti jsem působila po dobu několika let na akademické půdě jako vyučující na katedrách marketingu a hotelového managementu. V současné době spolupracuji s různými experty jako konzultant v oblasti online marketingu na mezinárodní úrovni mezi Švýcarskem, Itálií a Českou republikou. Specializuji se na e-commerce, sociální média a tvorbu webových stránek. Ve volném čase mě potkáte v přírodě ponořenou do krás tří disciplín triatlonu. Na Newsfeed.cz se s Vámi budu dělit o aktuální novinky z rozmanitého světa sociálních médií.

Komentáře