Facebook upozornil na problém s odblokováním uživatelů

6. 9. 2018Novinky z Facebooku

Facebook oznámil chybu, která odblokovala některé osoby, které jste zablokovali. Problém se týkal 800 000 uživatelů. Facebook se za chybu oficiálně omluvil a podal vysvětlení, co se stalo a jak si blokované uživatele ověřit.

Pokud zablokujete nějakou osobu na Facebooku, nebude moci vidět obsah, který publikujete. Nepůjde jí s vámi navázat konverzace na Messengeru ani si vás nebude moci přidat do přátel. Chyba některé lidi odblokovala, ale byla již napravena.

Postižené osoby Facebook kontaktoval s upozorněním na daný problém. Pokud si chcete zkontrolovat váš seznam blokovaných lidí, kontrolu proveďte na následujícím odkazu.

Další informace o tom, jak zablokovat někoho na Facebooku nebo jak se vypořádat s obtěžováním, naleznete v této nápovědě.

Svět technologií a online marketingu je pro mě velkou vášní. V minulosti jsem působila po dobu několika let na akademické půdě jako vyučující na katedrách marketingu a hotelového managementu. V současné době spolupracuji s různými experty jako konzultant v oblasti online marketingu na mezinárodní úrovni mezi Švýcarskem, Itálií a Českou republikou. Specializuji se na e-commerce, sociální média a tvorbu webových stránek. Ve volném čase mě potkáte v přírodě ponořenou do krás tří disciplín triatlonu. Na Newsfeed.cz se s Vámi budu dělit o aktuální novinky z rozmanitého světa sociálních médií.

Komentáře