Instagram bude všechna videa vkládat do Reels

26. 7. 2022Novinky z Facebooku

Meta oznámila, že téměř všechna nahraná videa se nyní automaticky stanou Reels. Změna se týká klipů kratších než 15 minut.

Hlavní změna spočívá v zařazení drtivé většiny videoklipů do kanálu Reels. A to proto, že Reels nabízejí poutavější a zábavnější způsob sledování i vytváření videí na Instagramu.

Reels vyhledává stále větší počet diváků i tvůrců. Proto se tento krok jeví logicky.

V následujících týdnech se budou nové klipy kratší než 15 minut automaticky sdílet jako Reels. Videa, která jste uploadovali do této doby, zůstanou beze změn.

Zdroj: Meta

Meta si od nové koncepce slibuje, že když se na Reels dívá více lidí, více obsahu, který se v tomto feedu objeví, zvýší zapojení a zároveň počet zhlédnutí. Vyplatí se proto sledovat statistiky a zvážit, jak se co nejlépe opřít o nejnovější trendy Reels, abyste i vy maximalizovali engagement svého obsahu.

Jsem copywriterka a zakladatelka textového studia COPYBARA. Jako šéfredaktorka Newsfeed.cz zodpovídám za to, že se k vám dostanou ty nejzajímavější aktuality, praktické návody vás posunou o kus dál a případovky inspirují k ještě lepším výsledkům.

Komentáře