Instagram radí, jak co nejlépe využívat přímé zprávy

11. 4. 2023Novinky z Facebooku

Instagram přidal novou informační stránku pro firmy, které chtějí maximalizovat spojení se zákazníky pomocí přímých zpráv (DM). Najdete na ní spoustu tipů a rad, jak prostor pro soukromou konverzaci co nejefektivněji využít.

Nový přehled obsahuje několik obecných doporučení o tom, co vám může pomoci při budování komunity a kde najít propojení s uživateli. K dispozici jsou také případové studie, odkazy na klíčové vysvětlivky v sekci Nápověda a také tipy, které se vám v IG Direct mohou hodit.

Soukromé konverzace na sociálních sítích se v posledních měsících stávají novou příležitostí pro firmy. DM totiž využívá stále více lidí pro sdílení obsahu. A právě v tomto prostoru mohou firmy najít další příležitosti, jak ze svého marketingového úsilí na Instagramu získat co nejvíce.

Proto doporučujeme novou stránku prozkoumat.

Jsem copywriterka a zakladatelka textového studia COPYBARA. Jako šéfredaktorka Newsfeed.cz zodpovídám za to, že se k vám dostanou ty nejzajímavější aktuality, praktické návody vás posunou o kus dál a případovky inspirují k ještě lepším výsledkům.

Komentáře