Meta spouští nový kreativní program pro marketéry

16. 5. 2022NávodyNovinky z Facebooku

Meta ve spolupráci se společností Adobe spouští nový školicí program Express Your Brand. Cílem je pomoci malým firmám vytvářet efektivnější obsah a strategie digitálního marketingu, které přinesou výsledky.

Program startuje v rámci propagace nové sady Adobe Express Creation Suite. Zaměřuje se na malé firmy, pro které jsou sociální sítě základním marketingovým nástrojem.

Podle nedávného průzkumu se totiž zjistilo, že 59 % majitelů těchto podniků se chce zlepšit v dovednostech v oblasti sociálních sítí a považuje to za důležitý krok v podnikání. To však může být s omezeným časem, zdroji a technologiemi poněkud náročné.

Proto nový školicí program zahrnuje řadu prvků určených k demystifikaci marketingu na sociálních sítích a zároveň obsahuje školení na Adobe Express, které je navržené pro jednoduché ovládání a pomůže vám vytvořit vlastní kreativy. Odborníci z Mety pak nabídnou tipy, jak používat nové kreativní funkcionality v jejích aplikacích.

Program Express Your Business startuje v úterý 17. května a každý měsíc se v něm konají školení zaměřená na jednotlivé prvky. Více informací a možnost přihlásit se najdete zde.

Jsem copywriterka a zakladatelka textového studia COPYBARA. Jako šéfredaktorka Newsfeed.cz zodpovídám za to, že se k vám dostanou ty nejzajímavější aktuality, praktické návody vás posunou o kus dál a případovky inspirují k ještě lepším výsledkům.

Komentáře