Nový videopřehrávač umí procházet videa i sledovat full screen

22. 9. 2015Novinky z Facebooku

Facebook minulý týden spustil nový přehrávač videí. Předtím se několik týdnů testoval na platformě iOS, teď si ho ale mohou užít všichni uživatelé, kteří sledují Facebook na webu. A co nový přehrávač umí? Třeba listovat mezi videi, sledovat je na celé obrazovce nebo komentovat, lajkovat i sdílet přímo z přehrávače.

Tyhle novinky jsou jen dalším krokem kupředu v myšlence udělat z videí na Facebooku No. 1. Proto se sociální síť neustále inspiruje a rozšiřuje jejich možnosti i zážitky ze sledování.

Popup, full screen, like a další

S novým videopřehrávačem tak přichází například funkce popup, kdy video vyskočí do popředí obrazovky. V přehráváči můžete sledovat nejen to, co jste si sami vybrali, ale umožní vám i procházet podobná doporučená videa. Samozřejmě v něm nechybí ani oblíbené buttonky pro lajkování, komentování a sdílení.

V novém přehrávači si video snadno uložíte pro pozdější sledování. Novinkou je i funkce scrollování, kdy můžete sledovat video a zároveň si prohlížet, co je na News Feedu nového. Na druhou stranu si video nerušeně užijete i ve velkém formátu díky módu full screen.

A takhle nový videopřehrávač se všemi vychytávkami vypadá:

Jsem copywriterka a vedu své textové studio COPYBARA. Jako editorka Newsfeed.cz zodpovídám za to, že se k vám dostanou ty nejzajímavější aktuality, praktické návody vás posunou zase o kousek dál a případovky dostatečně inspirují k ještě lepším výsledkům.

Komentáře