Facebook spustil nové certifikované kurzy

4. 11. 2021Novinky z Facebooku

Pokud si chcete zvýšit kvalifikaci nebo udržet náskok před konkurencí, můžete se přihlásit do dvou nových kurzů, které Facebook právě nabízí. První se zaměřuje na pokročilou marketingovou analýzu a druhý na tvorbu a vývoj rozšířené reality. Právě po těchto oblastech je a do budoucna bude stále větší poptávka.

Kurz marketingové analytiky se zabývá různými aspekty pokročilé analýzy a měření, včetně identifikace zdrojů dat, používání jazyka Python k třídění dat a vyhodnocování účinnosti reklamy.

Kurz věnovaný tvorbě pomocí Spark AR vám zase poskytne nové dovednosti v oblasti rozšířené reality, a to díky pokročilejším technikám a poznatkům. Což by se vzhledem k očekávanému vzestupu AR mohlo v příštích letech velice vyplatit. Platformu Spark AR představil Facebook na začátku roku 2019.

Oba kurzy poskytují oficiální certifikaci s digitálním certifikátem, který si můžete vystavit na svém profilu na síti LinkedIn nebo kdekoliv jinde.

Zdroj: Facebook

Absolventi také získají přístup do sítě Facebook Certification Career Network, což je platforma pro hledání zaměstnání, kterou využívají právě absolventi a certifikovaní odborníci.

Facebook rovněž nabízí program Social Media Marketing Professional Certificate, který pokrývá všechny aspekty efektivní správy sociálních sítí a nabízí pokročilé vzdělávání v rámci placených sociálních programů (se specifickým zaměřením na Facebook).

Více se o nových kurzech dozvíte na blogu Facebooku, kde také najdete registraci.

Jsem copywriterka a zakladatelka textového studia COPYBARA. Jako šéfredaktorka Newsfeed.cz zodpovídám za to, že se k vám dostanou ty nejzajímavější aktuality, praktické návody vás posunou o kus dál a případovky inspirují k ještě lepším výsledkům.

Komentáře