Instagram spouští Creator Lab s tipy pro tvůrce

18. 3. 2022Novinky z Facebooku

Instagram se snaží pomoci tvůrcům, aby lépe porozuměli osvědčeným postupům, díky kterým vytěží ze své práce maximum. Pro tyto účely zavádí novou platformu Creator Lab, která obsahuje videa a tipy řady úspěšných tvůrců.

Creator Lab vám v jednotlivých sekcích nabídne doporučení pro růst vaší komunity, monetizaci, bezpečnost a další témata, která se vám mohou hodit.

Každá část obsahuje řadu videoklipů, které jsou krátké a obsahují užitečné tipy ke strategii a optimalizaci. K dispozici jsou také konkrétní rady pro každý typ příspěvku.

Zdroj: Instagram

Díky Creator Labu také pochopíte, jak funguje algoritmus Instagramu, což je pro vaši tvorbu na platformě zcela klíčové.

Zdroj: Instagram

Najdete tu také odpovědi na nejčastěji kladné otázky. Další sekce se pak zabývají rostoucí nabídkou nástrojů pro monetizaci, zvládáním negativních zkušeností a dalšími tématy.

Zdroj: Instagram

Pokud tedy chcete získat ze svých aktivit na Instagramu co nejvíce, stojí za to si Creator Lab projít a inspirovat se různými tipy a postřehy dalších tvůrců.

Jsem copywriterka a zakladatelka textového studia COPYBARA. Jako šéfredaktorka Newsfeed.cz zodpovídám za to, že se k vám dostanou ty nejzajímavější aktuality, praktické návody vás posunou o kus dál a případovky inspirují k ještě lepším výsledkům.

Komentáře