Facebook testuje možnost křížového sdílení příspěvků z Facebooku do Instagramu

13. 7. 2018Novinky

Facebook pracuje na další integraci svých platforem a v současné době testuje crosspostování příspěvků z Facebooku do Instagramu. Pro uživatele i firmy to bude znamenat efektivnější práci a úsporu času.

Aktualizace se má zatím týkat jen obrázkových příspěvků. Při tvorbě příspěvku si budete moci vybrat, kam chcete daný příspěvek sdílet – jestli do News Feedu na Facebooku, do Stories, nebo jako příspěvek na Instagramu.

V současné době je již možné:

  • crosspostování reklam mezi Facebookem, Messengerem a Instagramem
  • crosspostování Stories mezi Instagramem a Facebookem

Křížové přidávání příspěvků je tak logickým krokem kupředu. Facebook také testuje možnost sdílení statusů z komunikátoru WhatsApp do Instagram Stories.

Svět technologií a online marketingu je pro mě velkou vášní. V minulosti jsem působila po dobu několika let na akademické půdě jako vyučující na katedrách marketingu a hotelového managementu. V současné době spolupracuji s různými experty jako konzultant v oblasti online marketingu na mezinárodní úrovni mezi Švýcarskem, Itálií a Českou republikou. Specializuji se na e-commerce, sociální média a tvorbu webových stránek. Ve volném čase mě potkáte v přírodě ponořenou do krás tří disciplín triatlonu. Na Newsfeed.cz se s Vámi budu dělit o aktuální novinky z rozmanitého světa sociálních médií.

Komentáře