Threads přidává počty zobrazení u příspěvků a nový filtr vyhledávání

22. 5. 2024Novinky

Meta přidává do aplikace Threads další dvě novinky. Tentokrát přibyly počty zobrazení jednotlivých vláken, díky čemuž mohou uživatelé porozumět, jaký dosah a zapojení vykazují jejich příspěvky. K dispozici bude také nový filtr výsledků vyhledávání.

Počet zobrazení příspěvků

Uživatelé aplikace Threads nyní mohou vidět, kolikrát se jejich příspěvek zobrazil. Počet zobrazení najdete v horní části obrazovky po kliknutí na jednotlivé příspěvky.

Podle Mety se jedná o důležité kontextové informace, které lidem pomohou pochopit dosah jejich příspěvků v Threads nad rámec základních statistik zapojení.

Zdroj: Anmol Sachar

Více informací najdete v tomto příspěvku nebo zde.

Filtr vyhledávání

Meta v Threads spouští i další novinku, a to nový chronologický filtr výsledků vyhledávání. V aplikaci tak nyní najdete záložku Recent, která vám umožní zobrazit výsledky vyhledávání seřazené podle nejnovějších aktualizací.

Jako připomínku Threads uvádí, že v kanálu Following rovněž najdete chronologické řazení, takže v něm vždy uvidíte nejnovější příspěvky jako první.

Podrobnosti se dozvíte zde.

Jsem copywriterka a zakladatelka textového studia COPYBARA. Jako šéfredaktorka Newsfeed.cz zodpovídám za to, že se k vám dostanou ty nejzajímavější aktuality, praktické návody vás posunou o kus dál a případovky inspirují k ještě lepším výsledkům.

Komentáře