WhatsApp spouští novou funkci vyhledávání firem

23. 11. 2022Novinky z Facebooku

Přímé zprávy zaznamenávají stále větší zapojení uživatelů. Proto se Meta čím dál více zaměřuje na aplikaci WhatsApp, kde chce firmám usnadnit jejich aktivity a propojení se zákazníky. Nově tu bude možné vyhledávat podniky.

Meta už dříve oznámila své záměry pomáhat firmám v rámci WhatsAppu. Ukazuje se totiž, že komunikace s firmou prostřednictvím komunikátorů je pro zákazníky důležitější než kdy dřív.

Nově proto přímo v uživatelském rozhraní WhatsAppu půjde vyhledávat firmy, a to podle kategorie nebo názvu. Zákazníci už tedy nebudou muset odcházet na web firmy a hledat na něm telefon či e-mail. Veškerou komunikaci vyřídíte přes WhatsApp.

K dispozici bude také miniaturní mapa, aby si uživatelé mohli prohlédnout podniky v okolí, různé filtrování a ověřené účty firem.

Novinka je zatím dostupná v Brazílii, Indonésii, Mexiku a Velké Británii, kde budou lidé moci najít firmy pomocí platformy WhatsApp Business. Další země budou následovat.

Podrobnosti najdete na blogu WhatsAppu.

Jsem copywriterka a zakladatelka textového studia COPYBARA. Jako šéfredaktorka Newsfeed.cz zodpovídám za to, že se k vám dostanou ty nejzajímavější aktuality, praktické návody vás posunou o kus dál a případovky inspirují k ještě lepším výsledkům.

Komentáře