12. dubna: Instant Articles pro všechny, start konference Facebook F8

12. 4. 2016Novinky z Facebooku

Dnes je významný den pro všechny mediální vydavatele na celém světě. Oficiálně se jim totiž otevírají Instant Articles, které fungují již od loňského května. Kromě toho dnes startuje i developerská konference Facebook F8, která představí plánované novinky a inovace na další období.

S tím, že se Instant Articles jednoho dne zpřístupní všem, se počítalo už od samého začátku. Nedávno jsme je s magazínem Jenženy.cz otestovali a názorně vám pak ukázali, jak se s nimi dá pracovat a na co všechno se můžete těšit. Kromě obsahového rozhraní máte k dispozici také prostor pro reklamní kampaně, kam můžete mimo jiné zařadit nově i zajímavá videa. Tak hurá do toho! Newsfeed.cz tam brzy najdete také ;-)

Otevření Instant Articles pro všechny vydavatele bude dnes oficiálně uvedeno při dvoudenní facebookové konferenci F8, která se každoročně pořádá pro developerskou komunitu, letos v San Franciscu. Při více než 40 seminářích a přednáškách se kromě toho dozvíte o nejnovějších produktech, integracích, open source technologiích i možnostech, jak spolupracovat s experty z Facebooku. Konferenci můžete sledovat také v přímém přenosu na tomto odkazu.

Jsem copywriterka a zakladatelka textového studia COPYBARA. Jako šéfredaktorka Newsfeed.cz zodpovídám za to, že se k vám dostanou ty nejzajímavější aktuality, praktické návody vás posunou o kus dál a případovky inspirují k ještě lepším výsledkům.

Komentáře