Otestujte, jak jste na tom se znalostmi Facebook reklamy

25. 9. 2017Názory

Vyzkoušejte si, jak hluboce rozumíte reklamě na Facebooku. Vyhrajete pokaždé. Buď polechtáte své ego dobrým výsledkem, nebo vám pomůžeme najít místo, kde se lze ještě zdokonalit.

Zlepšovat se je potřeba neustále. My se o to snažíme především v oblasti výkonnostního marketingu. Testové otázky jsme proto skládali s ohledem na toto zaměření a na základě našich zkušeností.

SPUSTIT TEST

Otestujte, co víte. Výsledek vám pomůže v dalším rozhodování – třeba o tom, jak případné mezery ve vzdělání doplnit. Například, že základní kurz facebookové reklamy vám již mnoho nového neprozradí a vhodnější tak pro vás bude některý z pokročilejších kurzů.

Pokud nebudete mít informací o facebookové reklamě pořád dost, spoustu materiálů ke studiu a možnost otestovat se naleznete i ve vzdělávacím programu Facebook Blueprint.

Sdílejte článek!
Roky jsem byl digitálním hlasem řady alkoznaček z portfolia Stock Plzeň - Božkov. Nyní se v Business Factory dívám na svět střízlivějším pohledem a namísto content marketingu věnuji svůj čas a zájem výkonnostní reklamě na Facebooku.

Komentáře