O projektu

newsfeed-onasNewsfeed.cz vznikl jako on-line magazín věnovaný Facebooku z pohledu firemních uživatelů, zejména marketérů. Jde o otevřenou platformu, za kterou stojí Facebook Marketing Partner – ROI Hunter a má podporu od samotného Facebooku, se kterým intezivně spolupracujeme a často dostáváme ucelené informace z oficiálních zdrojů i dříve než jsou dostupné veřejně.

Mezi spolupracovníky jsou zástupci celé řady zavedených agentur, které se dlouhodobě zabývají marketingem na Facebooku, stejně jako nezávislí profesionálové. Přinášíme ověřené novinky přímo od zdroje, inspirativní případové studie i rady a návody, jak lépe využívat Facebook k podnikání.

Newsfeed se nechce honit za spekulacemi, ukazovat na komunikační selhání neschopných adminů, a není ani primárně určen pro běžné uživatele – takový obsah hledejte jinde. Nám jde zejména o edukaci trhu v oblasti Facebook marketingu a reklamy, budeme pomáhat firmám a agenturám učit se efektivní práci podle aktuálních best practices. Zároveň však nechceme a nemůžeme suplovat helpdesk Facebooku: rádi vás navedeme k tomu správnému formuláři, ale nemůžeme vám zařídit opětovné získání ztracené stránky nebo odblokování zablokovaného účtu.

Níže najdete seznam zapojených partnerů – pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte se na nás obrátit a napište nám na e-mail redakce@newsfeed.cz. Budeme také vždy rádi za vaši zpětnou vazbu! Můžete nás sledovat samozřejmě na Facebooku, ale i na Twitteru, kde dostanete vždy nejčerstvější informace, komentované odkazy a novinky.

Na projektu spolupracují:

facebook-marketing-partner@2x

bf-logo

logo better               PRIA-logo-CMYK1

bubble              logo_zaraguza_rgb

inspiro FT-logo

vertical_trans-300-01

Logo